Рекомендуємо

Жіноча Енергія Бога! 

 

 

  

 

 

 

 Божественная Любовь!

Сварга. Полюс свідомості

Довгий час вченні вважали, що магнітні поля навколо Сонця мають однорідну структуру. І Раптом відкриття. Виявляється, що наше Сонце, крім традиційного глобального магнітного поля (з полюсами за віссю північ - південь), має ще комбінації більш дрібних полів. Вони формують в приекваторіальному просторі структуру, яка нагадує пропелер з лопастями – свастику, що обертається. 

Так як Сонце обертається навколо своєї осі, то і лопасті набувають спіралеподібної форми, і чим далі вони віддаляються від Сонця, тим більше вигинаються.
Отже, Сонце обертається навколо своєї осі у вигляді пропелера у формі свастики.

Медитація

Ось Точка. Вона вільно перебуває у просторі. Вона накопичує потенціал. І коли накопичення досягає максимального наповнення, точка починає віддавати: спочатку йде невелика вібрація, вона збільшується, потім поштовх – і ось з’являються промені. Точка випромінює у простір Тонкі Еманації, Прозоре Світло, Найвишуканішу матерію для будівництва нашого найкращого Світлого Тепер.

Точка – Високі Ідеали – Високий Божественний орієнтир. Звідси все виходь. Ця точка повідомляє вектор руху променям. Вони самовіддано спрямовують себе в потрібне русло. Так твориться нова прекрасна реальність. Всесвіт наповнюється Дарами. Тонка енергія – Дари Духовні. Енергія більш ущільнена – Дари матеріальні. Ми почуваємося вільно та комфортно у нашому світі.

Дякуємо за наповнення. Фіксуємо цей стан у свідомості.

Відпускаємо потік.

 

Любовь возносит к Небесам,
Преображая Дух и Тело,
И Ты летишь по небу Сам,
От Бога оттолкнувшись Смело,

Твой Разум Чист,
И Мысль Светла,
Растет ступень Преодоленья,
Ты поднимаешся Любя,
Ты Бога Стал Отображеньем!

 

Сила Слова